Hodnotenie zápasov v roku 2017 SŽ,D.

Po Novom Roku pokračovali súťaže v ľad. hokeji. Naši SŽ odohrali po vianociach  domáci zápas s chlapcami s Partizánskeho. Zápas sme začali už v komletnom zloženi, už aj dlhodobo chorými hráčmi, čo sa ukázalo na výsledku. Súpera sme potrápili , ale zápas sme nedotiahli do víťazného konca a prehrali sme 3:4. O naše  góly sa podelili : Procháczka 2, Remiáš 1. Minulý víkend sme cestovali za súperom do Trnavy. Naše mužstvo podalo opäť výborný výkon a vyhralo po nervy drásajúcom výkone 6:5. Naši víťazní strelci boli: Zachar a Remiáš po 2, Procháczka a Bako po 1. Tento víkend cestujeme za súperom do Topolčian a verím,  že sa nevrátime naprázdno.

Aj naši dorastenci pokračovali vo svojej nadstavbovej časti a tiež vycestovali za svojimi súpermi na ich ľad. Prvý zo súperov boli chlapci zo Senice. Zápas mal výbornú úroveň a po dramatickom závere sme prehrali 2 : 3. Nepomohla ani pover play, súpera sme tlačili do brány , ale to malé čierne čudo tam nechcelo vojsť. Góly Zámkov: Marček a Ruzsinszki po 1. V sobotu sme cestovali do Piešťan. Súper, ktorý bojuje o postupové priečky do extraligového dorastu bol nad naše sily. Prvú a tretiu tretinu sme s ním držali krok. Našu nesústredenosť v druhej tretine Nám súper odmenil sedem gólovým výpraskom.Zápas sa skončil výsledkom 8:1 pre súpera. Jediným strelcom bol za Nás Roman Ryšavý.

Minulý víkend bol pre dorastencov prívlastkom – čierny. Našim súperom,  boli v sobotu chlapci z Partizánskeho a v nedeľu z Dubnice nad Váhom. Porekadlo, môj ,môj hrad neplatilo a v oboch zápasoch sme ťahali za kratší koniec. V sobotu sme prehrali 1 : 8 . Jediný úspech za Zámky, zaznamenal Petro. V nedeľu to bolo  trošku lepšie po hernej stránke, ale súper bol vyspelejší a minima využil maximum. Opäť sme prehrali 2 : 12. Góly za domácich: Otruba a Novotný po 1. Tento víkend cestujeme za súperom do Bratislavy na HOBU.