Nadstavbová časť – 1.liga dorastu

Minulý víkend sa začala nadstavbová časť 1.liga dorastu.V sobotu, naši chlapci privítali na domácom ľade chlapcov s Bratislavskej HOBY. Tento celok pomýšľa na postup do záverečnej baráže o postup do extraligi dorastu.Chlapci podali jeden z najlepšich výkonov prebiehajúcej sezóny. Víťaza až určili trestné strielania, kde sme nešťastne  prehrali 3 – 4. V nedelu mala do Zámkov pricestovať Bratislavská Petržalka,ale nepricestovala.

Tento víkend dorastenci cestovali za súpermi na ich klziská. V sobotu do Partizánskeho,v oklieštenej zostave, štyria hráči zo základu chýbali pre zranenia.  Začiatok bol posunutý o 30 min., pre neskončenie predošlého zápasu.Chlapci sa motivovali, ale súper sa na Nás veľmi dobre pripravil. Po úvodných 7 min. sme už prehrávali 7 – 0. Zobrali sme oddychový čas, urobli zmeny v zostave, čo sa premietlo aj v našej hre, ale pre zbabraný začiatok sme už výsledok len kozmeticky upravovali a prehrali sme 1 : 11. V tomto zápase sme opäť prišli o jedného kľúčového hráča.(natrhnuté kolenné väzy).V nedelu cestovali do Dubnice n/Váhom. Chlapci odhodlaní podať čo najlepší výkon a nezaspať úvod zápasu sa v celku podarilo. V úvodných minútach chlapci mali dva samostatné nájazdy, ale gól nedali, čo súper ihneď využil a v rozmedzí dvoch minút strelili. góly a ujali sa vedenia. Sobotňajší zápas chlapcov stál veľa síl a tak aj v tomto zápase ťahali za kratší koniec a prehrali 0 : 11.

Súťaž pokračuje až v Novom roku, Dorastenci maú dosť času na dobíjanie batérií, aby v ďalších kolách sa tešili na dobré výsledky, okorenené aj bodmi.

Starší žiaci.

Ďalšia kategória – starší žiaci, tiež cestovali za svojim súperom do Levíc.V mužstve vystrája niejaká viróza, čo premiešala  zostavu. Niektorí hráči, cestovali so sebazaprením,lebo hokej milujú a nechceli, aby sa prehralo, ale viróza im to nedovolila,čo sa odzrkadlilo na ich výkone. Súperovi z Levíc podľahli 2 : 8.