3HT: Strieborná medaila na LEV CUP-e.

20160221_130724 20160221_140258

V nedeľu 21.februára sa konal v poradí 4.turnaj SZLH našich tretiačikov v Leviciach. Zo všetkých predošlých sme vždy priniesli medailu a tak bol cieľ jednoznačný, vystúpiť na pomyselnú bedňu. Súperov sme mali nasledovných: HK Levice, ISKRA Partizánske a HK Piešťany.

V prvom zápase proti domácim Levom to bol od začiatku vyrovnaný zápas. Keď sme odskočili súperovi na 5:2, zdalo sa že je rozhodnuté, ale 4.minúty pred koncom súper znížil v priebehu 10 sekúnd na 4:5 a dráma bola na svete. Našťastie v poslednej minúte Luka poistil naše víťazstvo na konečných 6:4. V ďalšom zápase sme nastúpili proti silnému súperovi z Partizánskeho, ktorý nastúpil s dvoma vyrovnanými družstvami A a B. Aj keď sme Partizánom nakoniec jednoznačne podľahli, potešila nás výhra nášho A-ka v pomere 4:3. V poslednom zápase nás čakali havrani z Piešťan. Od začiatku do konca sme boli jasnými pánmi na ľade a všetci naši hráči a naše hráčky si schuti zastrieľali. Na konci zápasu svietilo na tabuli jednoznačné skóre 25:3 a my sme mohli oslavovať konečné druhé miesto.

Naša zostava s gólmi: brankári Oliver Juhász, Gabko Suchý, Dodi Hamran a hráči Mick Vadkreti 2, Dan Finda 2, Emča Tóthová 2, Dávid Fazekaš 6, Luki Kuzma 3, Alex Segiň 2, Samko Botka 1, Kika Taricsová, Marcus Šarfický 4, Alex Lövinger 4, Samko Slobodník 1, Máté Kuczman, Samko Jančovič 1,  Adam Mellen 1, Miška Senková 4, Ati Nagy, Samko Vacho, Miško Javorčík 1, Kubo Abrman 1, Lianka Tomaštíková

Konečné poradie:

1. ISKRA Partizánske
  2. HK Lokomotíva Nové Zámky
  3. HK Levice
  4. HK Piešťany

Všetkým hráčom a trénerom Martinovi s Marekom gratulujeme k skvelému 2.miestu, a rodičom ďakujeme za skvelú atmosféru v hľadisku.