3HT: Tretie miesto v Partizánskom.

partiz

V nedeľu 29.11. naši tretiaci vycestovali do Partizánskeho na druhý turnaj SZLH. V skupine nás čakali dvaja súperi: ISKRA Partizánske 2 a HK Skalica. V prvom zápase proti “béčku” Partizánske si hráči z chuti zastrieľali a dosiahli jednoznačné víťazstvo 20:3. Naše góly: Mick Vadkreti 4, Dan Finda 4, Emča Tóthová 2, Dávid Fazekas 2, Luki Kuzma 2 a po jednom pridali: Alex Segiň, Marcus Šarfický, Alex Lövinger, Adam Mellen, Lianka Tomaštíková a Dávid Rybárik.

Na druhý zápas proti “extraligovej” Skalici sme nastupovali s jediným cieľom, zvíťaziť a postúpiť do finále. Priebeh stretnutia bol veľmi vyrovnaný, keď súper väčšinu zápasu doťahoval naše jednogólové vedenie. Keď sme do posledného striedania išli za stavu 8:7, zdalo sa, že víťazstvo udržíme. Ale 30 sekúnd pred koncom sme dostali naraz 2 góly (áčko aj béčko) a zápas sme prehrali 8:9. Náš tréner Martin bol veľmi blízko k infarktu J, ale neostávalo nám nič iné, ako sa zmieriť s nešťastnou prehrou a pripraviť sa na zápas o 3.miesto, veď nás čakal slávny SLOVAN Bratislava.

HK Skalica : HK Nove Zámky       9:8

Naše góly: Mick Vadkerti 5, Samko Botka, Luka Kuzma, Dávid Fazekas

Po dobrom obede sme nastúpili na záverečný zápas plní odhodlania odčiniť prehru so Skalicou. A bol to zápas ako remeň, keď naozaj každý hráč bojoval zo všetkých síl a všetci podali výkon na hranici svojich možností. Opäť sa zaskvel náš jednoznačne najlepší hráč a strelec Mick, no a famózny Dodi v bráne zasa raz zatiahol roletu a nedokázal ho prekonať ani jeden Slovanista. Takže po záverečnom klaksóne vypukla nespútaná radosť všetkých našich tretiačikov, keď už druhýkrát v tejto sezóne dokázali poraziť Slovan.

HK Nove Zámky : Slovan Bratislava         6:4

Naše góly: Mick Vadkerti 3, Emča Tóthová, Dan Finda, Adam Mellen

Gratulujeme celému družstvu k peknému 3.miestu,trénerom Martinovi a Oskarovi ďakujeme za couching a dúfam, že 3.januára v Topoľčanoch potvrdíme naše medailové umiestnenia.

 

Vlado Kuzma, vedúci družstva

parti