5 HT: Veľmi krutá prvá prehra v sezóne.

V sobotu sme na domácom ľade pokračovali zápasom proti HK Nitre. V trochu pozmenenej zostave sme so súperom držali krok do 15 min. Do toho času gól nepadol a od začiatku bolo jasné, že to bude vyrovnaný zápas do poslednej minúty. Síce sme v prvej tretine mali viac gólových príležitostí, ako prvý udrel súper a na konci 15.minúty Sobotka prekonal Damiána v našej bráne. Ibaže o tri minúty sme dokázali odpovedať Kodesom a do prvej sirény sme otočili stav stretnutia v náš prospech Viktorovým gólom do šatne, v čase 19:42. Do druhej časti hry sme išli teda za stavu 2:1 pre Lokomotívu. No a potom sme si prežili tretinu ako z najhoršieho sna, keď nám súper uštedril hneď 5 gólov a fakticky rozhodol inak perfektné, hokejovo vyrovnané stretnutie. My sme dokázali odpovedať až znova na konci tretiny, 17 sekúnd pred koncom Domčovým gólom a znížiť na stav 3:6. Keď sme v prvej minúte znížili Kodesom na 4:6 a vrátili sme sa do zápasu, zdalo sa, že z nás opadla nešťastná tretina, no nestalo sa. Súper pridal aj 7 a 8 gól a my sme v závere len korigovali dvoma gólmi na konečných 6:8.

HK Lokomotíva Nové Zámky     –     HK Nitra     6   :   8

HK NZ: Slávik, Zimková- Ďurina (0+1), Vaškovič (0+1), Petrík (3+0), Král (0+1), Tóth (1+1), Bajla, Gúcky, Stern (0+1), Majerčík, Kodhaj (2+0), Molnár, Mucha, Kuchar, Kečkéš, Balog, Czuczor, Cvik

Takže prehrali v piatok muži z HC prvý krát v sezóne, prehrala naša 5 HT v sobotu prvý krát v sezóne. Nevieme čo bude nasledovať, čaká nás ťažký súper z Viedne, musíme rýchlo zabudnúť na krutú prehru z vyrovnaného zápasu a pripraviť sa na ďalší ťažký zápas. Tréneri držíme palce, aby sa vám to podarilo.