EMHL U10 12.3.2016.

?

V sobotu 12.3. sa naša družina desiatich chalanov vybrala bojovať do Bratislavy. Tu sme odohrali tri zápasy na dvoch zimných štadiónoch. Prvý zápas sme odohrali na zimnom štadióne HOBA s domácim mužstvom HOBA Blue Rockets. Ľad bol rozdelený na tri tretiny a mi sme hrali v tej strednej. Bolo to užšie než na čo sme zvyknutí, ale organizátor s tým nemienil nič robiť. Napokon sa ukázalo že nám ten úzky ľad vyhovuje a po parádnom výsledku sme sa už nesťažovali.

HK Lokomotíva Nové Zámky – HOBA Blue Rockets  21:6
Zachar Daniel,Bohoš Samuel,Fazekas Dávid (2),Finda Dan (2),Szetei Filip (3),Gogh Viktor (3),CvikLukáš (6),Mokráš Marko,Kosztolányi Denis (4),Šarfický Markus (1).Druhý zápas sme odohrali so zverencami klubu Danube Islanders zo susedného Rakúska. Tento zápas sme už hrali na ploche akú sme zvyknutí. Začali sme dobre a celý zápas sme mali na vrch. V druhej polovici stretnutia zmenil tréner súpera taktiku a už od polovice ihriska kričal (feuer) a vyšlo im to.
HK Lokomotíva Nové Zámky – Danube Islanders  8:10
Zachar Daniel,Bohoš Samuel (1),Fazekas Dávid ,Finda Dan,Szetei Filip (1),Gogh Viktor (3),CvikLukáš (1),Mokráš Marko,Kosztolányi Denis (1),Šarfický Markus (1).

Po tomto zápase sme sa presúvali na zimný štadión Ružinov. Tu sme si zahrali so súperom z Čiech Brumov-Bylnice.
V tomto zápase sme začali hrať až po inkasovanom piatom góle. Potom to už bol vyrovnaný zápas. Ten presun nám asi nespravil dobre a súper to vycítil.
HK Lokomotíva Nové Zámky – Brumov-Bylnice  3:8
Zachar Daniel,Bohoš Samuel ,Fazekas Dávid ,Finda Dan,Szetei Filip (1),Gogh Viktor (1),CvikLukáš ,Mokráš Marko,Kosztolányi Denis (1),Šarfický Markus.

Vedúci družstva: Roman Fazekas
Tréner: Dušan Pavliga