Mikuláš na tréningu prípravky

Po dlhom a epidémiou poznačenom roku k nám opäť zavítal sv. Mikuláš. Na skupinových tréningoch prípravky si deti počas prvého decembrového víkendu „zajazdili“ s Mikulášom.

Deti netrpezlivo čakali na Mikuláša, no najprv museli väčšiu časť tréningu disciplinovane odtrénovať. Samozrejme, disciplinovane trénovali celý rok! Mikuláš sa o našich najmenších hokejistoch dozvedel a prišiel sa na nás pozrieť. No, ešte predtým ako im Mikuláš rozdal čokolády a sladkosti deti museli ukázať ako sa vedia korčuľovať a poraziť ho v priamom zápase zoči voči. Staručký a rokmi unavený Mikuláš nedokázal držať krok s našimi „bombardérmi“ a keďže prehral, musel deti odmeniť  sladkým potešením. To ale nebolo všetko! Deti mali pripravené pre Mikuláša aj riekanky, básničky a pesničky. Po zápase a básničkách deti uzavreli s Mikulášom dohodu. Tá znie tak, že mladí novozámockí hokejisti musia celý rok poslúchať, aby sa Mikuláš prišiel pozrieť aj na budúci rok.

Po Mikulášskom skupinovom tréningu nás čaká celý december tréningov. Trénujeme v obmedzenom režime a pevne dúfame, že čoskoro sa náš tréningový proces vráti späť do koľají a budeme si môcť zahrať aj tradičný zápas s rodičmi počas vianočných a novoročných sviatkov.