Prípravka naplno zarezáva

Po dlhých „lockdownových“ mesiacoch bez tréningu sa opäť hokejovej prípravke otvorili brány na prezenčný tréningový proces. Doposiaľ tréningy prebiehali iba prostredníctvom video-hovorov a v závere sezóny sa nám naskytla možnosť trénovania na ľade. Mladí hokejisti začali letnú prípravu v 16. týždni a po dlhej prestávke sa opäť stretli zoči voči, aby sa mohli ďalej baviť športom.

Dlhé športové odmlčanie je minulosťou a v súčasnosti si deti užívajú slnečné športové dni v spoločnosti kamarátov a trénerov. Od úvodu letnej prípravy sú deti aktívne na každom tréningu. Tréningy sprevádza množstvo pohybových aktivít zamerané predovšetkým na rozvoj všeobecnej pohybovej gramotnosti a na súťažné pohybové hry, v ktorých si deti porovnávajú sily.

Každú stredu a piatok sa park A. Jedlíka v Nových Zámkoch mení na športovisko, kde sa budujú nové priateľstvá a nádejné hokejové talenty. Radosť a úsmev na detských tvárach je pre nás odmena. Snažíme sa u detí zameriavať na dodržiavanie systematických pravidiel a na radosť z pohybu.

Môžeme smelo a s radosťou prehlásiť, že náš tréningový proces najmenších hokejistov prebieha bez najmenších komplikácií. Neustále hľadáme nových kamarátov do nášho kolektívu. Neváhaj a pridaj sa k nám. Ak sa chceš stať hokejistom a súčasťou nášho kolektívu kontaktujte trénera na telefónom čísle 0904 016 694.

Na základe pandemických obmedzení sme nútení organizovať tréningy iba v šestici. Veríme, že čoskoro už budeme plnohodnotne zdieľať detskú športovú radosť.

ZÁMKY DO TOHO!